TopOption recenze, demo – osobní zkušenosti

topoption

Jen málokterý broker je tak oblíbený u českých a slovenských obchodníků jako právě TopOption. V následující recenzi naleznete naše hodnocení brokerovy platformy, zákaznické podpory, výnosů z opcí a dalšího, které jsme vytvořili na základě našeho testování.
Aktuální upozornění: Regulační úřad CySEC suspendoval brokerovu licenci na dobu 10 dní. Momentálně zde nelze vytvářet nové účty do vyřešení celé situace. Obchodníci, kteří zde mají účet mohou požádat o výběr. Doporučujeme proto raději nyní volit brokera TopBinary, který má také plnou podporu češtiny a jsou zde ještě o něco větší výnosy.

TopOption je licencovaný broker (HCMC, ČNB), který nabízí jedny z nejvyšších výnosů na binární opce – v průměru 75-80%. Ke každému reálnému účtu na který vložíte alespoň minimální vklad 100 $ můžete získat demo účet zdarma. Platforma i zákaznická podpora je v češtině a obchod můžete vytvořit již od 10 $. U brokera sami pravidelně obchodujeme a máme na něj pozitivní komentáře i od našich čtenářů. Tato recenze na TopOption je vytvořená podle osobních zkušeností a blíže přibližuje, jak obchodování u brokera funguje, pokud máte jiné zkušenosti, přidejte prosím komentář pod článkem.

Náhled do TopOption platformy

topoption-recenzetopoption nova plaftorma 3-nahledtopoption-nova-plaftorma-4topoption-nova-plaftorma-5-nahled

Základní informace z TopOption recenze

 • Naše hodnocení:8.3 Stars (8.3 / 10) 3. Místo
 • Webové stránky: www.topoption.com/?lang=cz
 • Druhy binárních opcí: High/Low (Nahoru, Dolů), One Touch, Touch/No touch, minutové
 • Pokročilé funkce: Rollover (prodloužení), Double (zdvojnásobení), Prodej opce zpět
 • Obchodní aktiva:  Forex, indexy, bitcoin, akcie, komodity
 • Bonus ke vkladu: Ano, volitelný (50 až 100% podle vložené částky při prvním vkladu)
 • Minimální vklad: 100 $
 • Minimální obchod:  10 $ klasické opce, 5 $ minutové opce
 • Demo účet: Ano (zdarma k reálnému účtu s alespoň minimální vkladem).
 • Metody vkladu a výběru : Skrill (MoneyBookers), bankovní převod, platební karty, Ekonto, Neteller, WebMoney
 • Provozovatel: Nuntius Brokerage & Investment Services S.A (Kypr).

 

TopOption platforma

Platforma je uživatelsky přivětivá a je v ní poměrně snadná orientace. K jejímu přístupu můžete použít jakýkoli webový prohlížeč (není nutná žádná instalace softwaru), nebo mobilní aplikaci (která je jak pro android, tak i pro iOS). Po přihlášení do obchodní platformy máte na výběr z desítek měnových párů a komodit, spolu s asi stovkou akcií a indexů. V záložce „Volba PRO“ naleznete také jedinečný nástroj pro technickou analýzu do kterého si lze přidávat nejrůznější indikátory a oscilátory, které jsou lehce nastavitelné (Celý nástroj je velmi podobný programu MT4).

TopOption demo účet a bonus

Pokud máte zájem si obchodování u TopOption prvně vyzkoušet (např. kvůli testování obchodní platformy, nebo strategie), tak můžete požádat manažera svého účtu o zřízení demo účtu. Tato demo verze funguje úplně stejně jako reálný účet, akorát s jediným rozdílem, že obchodujete s imaginárními žetony. Na demo má nárok každý obchodník, který k TopOption vloží alespoň minimální vklad (100 $). Při používání tohoto účtu vaše zisky ani ztráty nijak neovlivní finance na reálném účtu, jeho platnost bývá 7 dní až 1 měsíc (dle výše vašeho vkladu a dohody s manažerem účtu). Při prvním vkladu mohou také obchodníci u TopOption získat uvítací bonus, který je pro částky nad 200$ – 50% a pro vklad nad 500$ – 100%.

Osobní zkušenosti s TopOption

U TopOption obchoduji od jara roku 2014 a zatím jsem nenarazil na žádný výrazný problém, kvůli kterému bych brokera nedoporučil. Svůj účet financuje pomocí internetové peněženky Skrill, vklad je pomocí ní učiněn okamžitě a výběr trvá maximálně 2 dny. Co beru u TopOption jako velké plus jsou poměrně férové podmínky, díky kterým si můžete svoje vlastní finance kdykoli vybrat i přesto, že přijmete například bonus ke vkladu (samozřejmě bez bonusu, dokud ho 40x nezobchodujete). Momentálně je TopOption rozhodně z jednou možností při volbě binárního brokera nad kterou prostě musíte aspoň zauvažovat.

Chci navštívit web TopOption

 

pozadicko2

Celkové hodnocení TopOption

Celkové hodnocení TopOption
8.375

Obchodní platforma

8/10

  Výnosy

  9/10

   Důvěryhodnost, reputace

   9/10

    Zákaznická podpora

    7/10

     Klady

     • Podpora českého jazyka ve 100% rozsahu (platforma, zákaznická podpora)
     • Licence ČNB, HCMC
     • Demo účet
     • Výukové materiály zdarma

     Zápory

     • Demo účet je časově omezený
     • Pomalejší reakce zákaznické podpory