NobleOption.com recenze – Souhrné srovnání s konkurencí

topbinary

Český trh se znovu setkává s novým brokerem, který chce nabídnout své služby českým obchodníkům. Má ovšem broker NobleOption.com na to, aby vedl vyrovnaný boj s konkurencí? To se dozvíte z dnešní recenze brokera.

NobleOption.com nabízí obchodování skrze velmi známou obchodní platformu SpotOption. Výnosy u brokera nikterak neohromí, ale ani neurazí, jedná se ve většině případů o 70-80%. Hodnota výnosů se během dne u aktiv mění kvůli volatilitě trhu, nelze je tedy jednoznačně určit. Nicméně se vždy nachází v tomto rozmezí. Obchodovat u brokera lze až od € 1 000 (přibližně 27 000 Kč) a vytvářet obchody od investic nad € 25. Cvičný demo účet není součástí brokerovi nabídky. Broker vlastní CySEC licenci č. 210/13.

NobleOption: základní informace

 • Naše hodnocení:6.6 Stars (6.6 / 10)
 • Webové stránky: https://www.nobleoption.com/
 • Druhy binárních opcí: Klasické – High/Low, One Touch, minutové a ladder opce
 • Obchodní aktiva: Měnové páry, indexy, akcie, komodity
 • Minimální vklad: € 1 000
 • Minimální obchod: € 25
 • Demo účet: Ne
 • Metody vkladu a výběru: Bankovní převod, kreditní karta, Skrill, Neteller, Truest pay, Dotpay
 • Provozovatel: Spot Capital Markets Ltd (Kypr).

Obchodní platforma brokera NobleOption.com

Broker prezentuje nabídku podpory češtiny. Při vstupu na stránky NobleOption.com si ovšem ihned všimnete, že tyto překlady stojí za nic. Jsou odfláknuté, někdy nedávají vůbec smysl a zanechávají po sobě až nápadně moc stopy po Google překladači. Takto přeloženou platformu tedy nemůžeme hodnotit kladně. Samotná platforma na tom není zle, jedná se o klasické SpotOption prostředí. To je význačné svou jednoduchostí, slušnou funkčností a lehkou elegantností. K obchodování na platformě je k dispozici 200 aktiv, výnosy u nich se pohybují okolo 70 – 80%, jak už bylo zmíněno.

6 typů účtů – na vkladu záleží

Nejnižší účet, prý tzv. tréninkový začíná na minimálním vkladu € 1 000. Tato skutečnost nás lehce zarazila vzhledem k tomu, že broker nenabízí nic speciálního navíc oproti konkurenci. Pro některé obchodníky nemusí být nutně překážkou. Tento účet bohužel ale neskrývá žádné výhody navíc, jednoduše máte pouze přístup k obchodním platformám a k možnosti kontaktovat vašeho manažera účtu. Druhý typ účtu – tzv. premium je při vkladu nad € 5 000, ten navíc obsahuje 1 hodinovou konzultaci s poradcem a 2 emailové, nebo SMS upozornění. Zbylé typy účtu můžete vidět na screenshotu výše.

Financování účtu

Akceptované metody vkladu jsou zmíněny v základních informacích recenze. S těmi u brokerů v zásadě nebývá problém. S čím ovšem problémy bývají u některých společností jsou výběry. Ty by u brokera NobleOption měli probíhat v pořádku, jelikož se jedná o regulovanou společnost. Uživatele s ověřenou identitou si tak mohou zažádat o výběr. Ten musí probíhat stejným způsobem, jako vklad. Pokud jste si tedy vložili na váš účet peníze kartou, tak i pomocí karty musíte vybrat. Zpracování návrhu vašeho výběru trvá 3 dny. Na samotný výběr si pak počkáte v průměru dalších 5.

Závěr a názor na brokera

Broker NobleOption.com nás nikterak neohromil a aby mohl konkurovat s ostatními binárními brokery má ještě co dohánět. Podpora češtiny je jen na oko. Vysoký minimální vklad a vysoká minimální investice nemusí vyhovovat každému obchodníkovi a neschopnost obchodovat na demo účtu také nepřidává společnosti plusové body. Počet typů účtů je podle nás přehnaný a některé lepší výhody skrývají až účty od přehnaně vysokých vkladů. Broker nenabízí tak vysoké výnosy, abychom mohli přehlédnout nedostatky na všech stranách.

Celkové hodnocení NobleOption

Celkové hodnocení NobleOption
6.675

Obchodní platforma

6/10

  Výnosy

  8/10

   Důvěryhodnost, reputace

   7/10

    Zákaznická podpora

    6/10

     Klady

     • Licencovaný broker
     • SpotOption platforma

     Zápory

     • Podpora češtiny jen na oko
     • Vysoký minimální vklad a investice
     • Demo účet
     • Pomalý výběr