IQ Option recenze – inovativní broker s demo účtem bez vkladu

IQ-Option-logo

V dnešní velké recenzi na brokera IQ Option se dozvíte s čím vším chce broker převálcovat svou konkurenci a není toho málo. Vyplatí se ovšem u brokera opravdu obchodovat?

Jedna z věcí, která by měla určitě zajímat každého obchodníka je, jestli je u brokera IQ Option legální obchodovat. Odpověď zní ano, broker má, jak CySEC regulaci, tak i ČNB notifikaci. Další zásadní otázkou jsou výnosy, ty jsou zde v průběhu dne proměnlivé, většinu dne se setkáváme s maximální návratností 85%, příležitostně ovšem i s 91% výnosy. Broker je zaměřen na všechny druhy obchodníků a nabízí celkem tři typy účtu, jedním z nich je i demo účet zdarma, který funguje bez nutnosti vkladu. Co se týče platformy, tak v ní broker nechává všechny ostatní brokery daleko za sebou, protože vypadá velmi dobře, moderně a hlavně reaguje na podněty instantně bez jakýchkoli záseků, nebo zdržení. Obchod lze vytvořit již od 1$ a vytvořit vklad lze i jen s 10 $ (Nejmenší minimální vklad a obchod na trhu).

Náhled do IQ Option platformy zblízka

IQ option demoiq-option-recenze-1iq-option-recenze-2iq-option-recenze-3

Základní informace z IQ Option recenze

 • Naše hodnocení: (8,7 / 10) 2. Místo
 • Webové stránky: www.iqoption.com
 • Druhy binárních opcí: High/Low, minutové
 • Obchodní aktiva: Forex, indexy, akcie, komodity
 • Minimální vklad: pouze 10 $
 • Minimální obchod: pouze 1 $
 • Demo účet: Ano zdarma i bez nutnosti vkladu.
 • Metody vkladu a výběru: Skrill, PayPal, bankovní převod, WebMoney, QIWI, Yandex Money,LiqPay, Moneta
 • Provozovatel: Iqoption Europe ltd (Kypr).

 

Platforma

IQ Option platforma v průběhu působnosti brokera prošla mnoha velkými změnami, největší z nich proběhla koncem roku 2015. Jak sami můžete vidět, tak platforma vypadá nyní velmi moderně a elegantně. Co ovšem není vidět je, že pracuje velmi rychle a reaguje na podněty okamžitě. K IQ Option platformě máte možnost se připojit dvojím způsobem, bud si stáhnete do počítače 11 mb soubor s platformou, kterou si nainstalujete, anebo budete obchodovat přes váš webový prohlížeč. Broker nabízí rovněž mobilní verzi pro android a pro iOS, ty jsou téměř identické s počítačovou verzí. Pokud tedy někdy chcete obchodovat na vašem chytrém zařízení, tak navštivte bud google play, nebo app store, kde aplikaci naleznete zdarma ke stažení. Obchodovat v platformě můžete dohromady 73 podkladových aktiv, ty se skládají z akcií, komodit, měnových párů a indexů.

3 Typy účtů

U brokera IQ Option se můžeme setkat dohromady se 3 typy účtů. První účet, který u brokera nalezneme je cvičný účet, neboli demo účet. Ten funguje jako reálný účet, akorát s tím rozdílem, že obchodujete s imaginárními penězi (1500 $). Demo účet můžete využívat, jak dlouho budete chtít a k jeho založení není potřeba ani žádný počáteční vklad. Tento cvičný účet je vhodný pro každého obchodníka, který si ještě svými obchodními dovednostmi není jistý, anebo pro kohokoli, kdo si chce platformu rychle vyzkoušet a otestovat.

K obchodování na reálném trhu s reálnými prostředky můžete použít IQ Option reálný účet, který lze aktivovat i při vkladu pouhých 10$. Nejmenší obchod lze pak vytvořit i od 1$. S reálným účtem máte také možnost se účastnit různých soutěží, které tento broker pořádá. Tyto soutěže jsou naprostou raritou, kterou u jiných brokerů nenaleznete. Pokud si tedy myslíte, že umíte dobře obchodovat, tak se můžete momentálně účastnit turnaje ve kterém si 30 nejlepších obchodníků rozdělí celkem $10 000. Registrace do turnaje stojí 50$, po zaplacení vstupného vám broker založí speciální soutěžní účet s 10 000$. Obchodníci, kteří tento kapitál co nejvíce-krát znásobí do určitého časového období vyhrají tučnou výhru.

Třetím typem účtu s kterým se u tohoto brokera setkáme je VIP účet. Tento druh účtu Vám broker aktivuje při vkladu 3000 $ a více. Pokud jste vlastníkem VIP účtu, tak získáte neomezenou možnost poradenství s osobním manažerem účtu spolu s měsíčními statistikami vašeho obchodování. Výběry u tohoto typu účtu jsou zpracovány ihned a během jednoho dnu je máte na svém účtě.

Vklady a výběry

Vložit na reálný účet lze i pouze 10$ a to bud pomocí bankovního převodu, Skrillu, PayPalu, anebo i pomocí služeb jako: WebMoney, QIWI, Yandex Money,LiqPay, Moneta. Minimální výběr je stanoven také pouze na 10$, výplaty jsou v porovnání velmi rychlé, u všech typů účtu jsou výběry zpracovány do 24 hodin.

Závěr

Jako jednu z velkých výhod, kterou u brokera IQ Option shledávám je, že máte riziko obchodování zcela ve Vašich rukou. Jednak je to díky tomu, že můžete využívat demo účet bez vkladu, jak dlouho jen budete potřebovat a jednak, protože lze vytvářet obchody i jen s 1$. Co se mi také na brokerovi hodně zamlouvá je platforma, která podle mě u binárních brokerů nemá obdoby. Nabízí totiž vše, co obchodník potřebuje ihned po ruce, takže se v ní každý ihned orientuje, platforma je navíc k tomu všemu zabalené v pěkném moderním kabátku. Celé obchodování na platformě tedy působí velmi profesionálním dojmem.

Na druhou stranu, každý broker má i své nevýhody a ani IQ Option se jim bohužel zcela nevyhnul. Jednou z nich je, že můžete obchodovat pouze High/low opce. Obchodníci, kteří by tedy chtěli zkusit i jiný typ opcí broker nepotěší. Jeho výnosy jsou velmi slušné, ale především pro opce s expirační dobou maximálně pěti minut, opce s delší expirací už takové výnosy nenabízí.

 

Finální verdikt: Broker u mě uspěl až překvapivě dobře, je licencovaný  a výnosy co nabízí nejsou nejhorší, navíc má broker rovněž  velmi dobrou reputaci mezi obchodníky. K aktivování reálného účtu stačí i jen 10$ a k vytvoření obchodu i pouze 1$. Brokerova platforma mě velmi překvapila a zároveň potěšila, pracuje totiž okamžitě a nabízí velmi zajímavé funkce, které u ostatních brokerů nenaleznete, vše tedy funguje nadmíru dobře.

Proto doporučuji každému si obchodování u IQ Option vyzkoušet, třeba i jen na demo účtu, který lze založit bez vkladu.

Chci navštívit web IQ Option

 

pozadicko2

Celkové hodnocení IQ Option

Celkové hodnocení IQ Option
8.8

Obchodní platforma

8.9 /10

Výnosy

9.0 /10

Důvěryhodnost, reputace

9.1 /10

Nabídka aktiv a trhů

8.0 /10

Klady

 • Demo účet bez vkladu
 • Obchod již od 1$, vklad od 10$
 • Licence CySEC, povolení ČNB
 • Inovativní a moderní platforma
 • Výukové materiály zdarma

Zápory

 • Čeština