Demo účet na binární opce

Máte zájem si vyzkoušet obchodování „nanečisto“? Demo účet na binární opce Vám takovou příležitost nabízí, v případě, kdy nechcete riskovat své vlastní finance.

V rámci demo verze účtu si můžete vyzkoušet zcela všechny funkce jako na účtě reálném s jediným zásadním rozdílem a ten je, že obchodujete s imaginárními žetony. Demo účet doporučuji zakládat u brokera u kterého s největší pravděpodobností budete následně obchodovat. Vyhnete se tak přesunu svých investic a budete již rovnou zvyklí na obchodní platformu a na vytváření nových pozic. V případě, kdy byste se ovšem rozhodli brokera v průběhu změnit, tak si své finance u důvěryhodných brokerů můžete vybrat zpět.

Demo účet u IQ Option – bez vkladu, neomezený

Webové stránky: www.IQoption.com
Čeština: ne
Minimální vklad: 10 $
Minimální vklad pro aktivaci demo účtu: 0 $
Doba platnosti demo verze: Neomezená
Počet virtuálních peněz: 1500 $ (Lze kdykoliv požádat o nové)
Výnosy: Velmi slušné, 60-90%

IQ Option je jedním z licencovaných brokerů (CySEC, FCA, ČNB), který nabízí demo účet bez vkladu. Pro aktivaci reálného účtu je potřeba pouze 10$ a k vytvoření klasického obchodu vám pak postačí pouze 1$. Broker má taky svou vlastní platformu, která vypadá velice moderně a reaguje okamžitě, navíc se velmi jednoduše se používá. Demo účet zde lze vytvořit během 30 vteřin a lze ho využívat neomezenou dobu.

-