Bonusy a jejich podmínky u brokerů TopOption, IQ Option, Stockpair

V dnešním článku se podíváme na zoubek bonusům u jedněch z nejoblíbenějších brokerů na binární opce v Česku. Povíme si, jaký bonus při vkladu můžete získat a jaké má podmínky na výběr. Následně si shrneme, zdali se vyplatí tyto bonusy přijímat a pro koho jsou vhodné.

TopOption – bonus ke vkladu a jeho podmínky

Prvně začneme brokerem, kde obchoduje asi nejvíce lidí z Česka, tady s brokerem TopOption. Ten nabízí 50% a 100%

  • Bonus 50% : Pro vklady 200-499 $/€/£
  • Bonus 100%: Pro vklady nad 500 $/€/£
  • Maximální výše bonusu: 5,000 $/€/£

Podmínky výběru bonusu: Abyste mohli bonus u TopOption vybrat, tak musíte jeho hodnotu alespoň 40x proobchodovat. Pokud jste tedy získali 500 $ bonus, tak musíte proobchodovat 20 000 $ před jeho vybráním. Obchody, které vytvoříte a budou větší jak 50% vašeho aktuálního zůstatku se nebudou započítávat do 40 násobného minimálního proobchodování. Pokud například obdržíte bonus a máte na účtu 900$ a vytvoříte 500 $ obchod, tak se těchto 500 $ nebude počítat jako platný objem (protože v něm už jsou i bonusové peníze – 100$). Pokud byste si chtěli vybrat předtím, než váš obchodní bonus řádně proobchodujete, tak samozřejmě můžete, nezískáte ale žádné peníze z bonusu.

Názor na TopOption bonus
Bonus u TopOption je poměrně slušný a je vhodný pro kohokoliv, kdo má v plánu nějakou dobu obchodovat (není totiž ani nijak časově omezený). Na rozdíl od některých neférových brokerů zde není, že při výběru vám budou odečteny všechny vyhrané obchody, které jste učinili. Vždy tedy lze vámi vložené peníze vybrat v plné hodnotě.

Více o TopOption bonusu

 

pozadicko2

StockPair bonus ke vkladu a jeho podmínky

Druhým velmi oblíbeným brokerem je broker StockPair, který sice není v češtině, i tak zde ale obchoduje velké množství českých obchodníků. Bonus u Stockpairu bývá ve většině případů 50%, někdy ovšem i 100% (záleží na akci, po založení účtu zde se podívejte do sekce „bonus“). Bonus je pro vklady nad 250$/€/£ (minimální vklad). Stejně jako u brokera TopOption bonus musíte proobchodovat alespoň 40x, je zde ovšem jedno další zásadní pravidlo, že to musíte stihnout do 45 dní. Pokud by se vám to nepodařilo, tak žádný bonus nezískáte. Stockpair vám většinou tento bonus ani nepřidá na účet, dokud tuto hodnotu neproobchodujete a budete ho mít pouze jako „pending“, tedy že čeká na odeslání.

Názor na bonus u brokera Stockpair
Bonus u tohoto brokera má určitě o dost horší podmínky než u TopOption, protože je časově omezen a ještě k tomu se vám ani ihned nepřipíše na účet, abyste s ním mohli obchodovat. Pokud byste tedy při vaší money management strategii počítali s větším kapitálem díky bonusu, tak na to u brokera Stockpair zapomeňte. Bonus je tedy vhodný jen pro obchodníky, kteří zvládnou 40x proobchodovat tento bonus v daném časovém limitu.

Více o Stockpair bonusu

 

pozadicko2

IQ Option a jeho bonus ke vkladu

Třetí broker, který je v poslední době velmi oblíbený je IQ Option a tak se samozřejmě podíváme i na jeho bonus a podmínky. IQ Option nabízí několik bonusů ke vkladu, který se velmi často mění a tak je dobré sledovat jejich stránky. Nicméně bonusy se vždy odvíjí jako vždy od výše vkladu. Při vkladu 10$ tedy získáte 25% bonus a při vkladu 10 000 $ získáte 50%. Ostatní bonusy pro jiné částky se pohybují v tomto rozmezí 25%-50%. A co podmínky, jak to s nimi vypadá zde? Tak podmínky na výběr bonusu u IQ Option jsou celkem přívětivé. Abyste si mohli bonus vybrat, tak ho musíte proobchodovat 35x. To znamená, že když učiníte vklad 250$ a získáte 75$, tak váš obchodní kapitál bude 325 $. Poměr mezi vašimi reálnými penězi a bonusem je tedy 0.77 (250/325 = 0.77). Tudíž se každý $1, který použijete k obchodování skládá z 0,77 centů vašich reálných peněž a 0,23 peněz bonusových.

Názor na bonus u IQ Option
Bonus u brokera IQ Option sice není tak vysoký, nemá ovšem zas tak špatné podmínky. Na rozdíl od jiných brokerů zde obchodujete zároveň reálné peníze a bonus, takže si na to dejte bacha (Jinde obchodujete většinou prvně pouze vaše reálné peníze).

Více o IQ Option bonusu

 

pozadicko2