Aktuální trháky v investicích a do čeho raději neinvestovat

V dnešní době se řada lidí chce stát investorem, protože pokud se rozhodne investovat své peníze do něčeho výhodného, pak se z něj může stát boháč! Svět investování však láká nejen nás smrtelníky, ale také společnosti, které se rozhodují investovat třeba do startupů. Pro ně je to rozhodně dobrá investice, protože si většinou vyberou takovou novinku na trhu, která jim do budoucna může výrazně pomoct v samotném podnikání.

Jenže investovat se dá samozřejmě do řady dalších věcí. V poslední době se doporučuje investovat do zlata nebo do ropy, ale je to skutečně ta správná investice? Nemám raději investovat do umění nebo do alkoholu? Přece jenom je to dobrá investice a navíc nevšední. Udělám však dobře? Pojďme si zmínit jeden obrovský trhák na trhu, který nadchnul řadu investorů, a také si pojďme zmínit jedno investování, do kterého byste se raději neměli pouštět.

Virtuální měna je naše budoucnost!

Investoři jsou aktuálně velice ohromeni virtuální měnou, konkrétně bitcoiny. Cena bitcoinu se během loňského roku pohybovala kolem šesti set dolarů, ale dnes se jeho cena vyšplhala k neuvěřitelným dvou tisíc dolarů. Není se čemu divit, když tato virtuální měna láká čím dál více investorů. Rozhodně je to aktuální investice, která se vyplatí, i když se rozhodnete investovat po začátek málo.

Aktuální trháky v investicích a do čeho raději neinvestovat

A čeho se vyvarovat?

Pokud se k vám dostalo, že se dnes vyplatí investovat své finance do nemovitostí, není to tak úplně pravda. Sice je trh s nemovitostmi neustále otevřený všem novým investorům, ale právě tady číhají nejrůznější poradci v investování, kteří vám nakonec oberou o všechno, co máte. Pokud se takovým neférovým lidem vyhnete, pak budete mít štěstí. Ovšem zapomeňte na to, že nemovitosti jsou investice, která se do budoucna bude navyšovat. Sice ceny rostou, ale ne o tolik, jak si myslí řada z nás. Nenechte se uchlácholit k investování do nemovitostí a zkuste raději to zlato nebo ropu. Nebo bitcoiny!